×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

WATERLOVERS distiliatoriai | DISTILIATORIUS.LT

Waterlovers MKII - Vandens distiliatorius - 2023 metų modelis

360,00 € (su PVM)

KOMPLEKTACIJA:

Pakuotėje yra viskas, ko reikia distiliavimui:
a) vandens distiliatorius blokas
b) 2.8 litro stiklinė vandens surinkimo talpa
c) maitinimo laidas
d) 300 g nuosėdų valiklio
e) 6 aktyviosios anglies filtrai

GARANTIJA:
24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

Garantija taikoma tik pagrindiniam įrenginio blokui, laidams, indams garantija nėra taikoma.


GAMINTOJAS: Australija - Kinija

Naudojimo instrukciją rasite žemiau (puslapio apačioje).

  • MKII
  • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

Galia 500-750 vatų automatinis
Naudingumas 99%
Dažnis 50 - 60 hz
Svoris 5.6kg
Garantija 2 metai
Spalva Balta
Indo talpa 2.8 Litro
Indo medžiaga Stiklas
Įtampa 110 - 220 v
Dydis 35cm L x 25cm W x 35cm
HCE sertifikatas Taip
Ventiliatoriai Aliuminiai
Virimo talpos medžiaga Maistinis nerūdijantis plienas (tipas 304)

Distiliuotas vanduo - gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, distiliavimo metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos, procesas yra lengvai stebimas ir atliekamas nenaudojant susieikvojančių priemonių, o distiliatoriams pakanka minimalios priežiūros. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų.


KAIP VEIKIA MKII?
Vandens distiliatorius vandenį pirmiausia užvirina. Taip sunaikinami virusai ir bakterijos, atskiriami teršalai. Vandens garai patenka į vamzdyną, kuris pagamintas iš nerūdijančio plieno, ten yra atšaldomas ir vėl virsta vandeniu. Taip susidaro grynas vanduo. Tada šis vanduo pereina per aktyvintos anglies filtrą ir tokiu būdu galiausiai pašalinami bet kokie priemaišų pėdsakai, kvapai.


TECHNINĖ SPECIFIKACIJA
Įtampa: 110V / 220V
AC Dažnis: 50/60 Hz
Išėjimo galia: greitas užvirinimas 1500W / 500-750W
Efektyvumas: 99%
Stiklinio ąsočio tūris: 2,8 litro
Grynasis svoris: 5,6 kg
Išmatavimai: 35cm L x 25cm W x 35cm H
Sukurta ir suprojektuota Australijoje / Olandijoje

LABAI PAPRASTA NAUDOTI
Vandens distiliatorius gamina 2.8 litro absoliučiai gryno vandens per 3,5-4 valandas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti, įjungti ir paleisti. Vanduo laša į stiklinį indą, kuris gali būti laikomas šaldytuve. Automatiškai išsijungia - nereikia jaudintis dėl perkaitimo.

KOKIA DISTILIAVIMO PROCESO TRUKMĖ
Priklausomai nuo tiekiamo vandens temperatūros, distiliavimo procesas gali trukti ne vienodą laiką. Jei vanduo yra labai šaltas, procesas gali užtrukti net 30% ilgiau, nei esant įprastai kambario temperatūrai. Pavyzdžiui, jei vandens temperatūra yra 22 laipsniai (kambario temperatūra), prietaisui išdistiliuoti  visą vandens kiekį vidutiniškai reikia 3 - 3,5 valandų. Jei temperatūra yra apie 8 laipsnius, tai užtruks apie 4 valandas ir pan.

Jeigu vandens rezervuaras užpildomas virš maksimalaus užpildymo ribos, prietaisas turi išgarinti daugiau vandens nei įprastai, todėl procesas trunka ilgiau.

Kadangi darbinė galia vandeniui užvirus yra 350-850 W, jei vartotojo namų galia yra maža, aparatas automatiškai persijungs į mažą galią taupydamas elektros energiją, dėl šios priežasties distiliavimo laikas taip pat gali skirtis.

KOKIOS YRA ELEKTROS ENERGIJOS SĄNAUDOS IR KAINA
Kaip paskaičiuoti, kiek kainuoja 2.8 litrų vandens distiliavimas
Distiliatorius naudoja 580 W elektros energijos per valandą
Jei distiliavimo procesas trunka 3 val. skaičiuojame

580 W x 3 h = ~1.75 kWh

Imame vienos kilovatvalandės kainą standartiniam vartotojui,
neatsižvelgdami į dieninius, naktinius ir savaitgalio ar pan. tarifus
(tie kurie moka kitokią kainą, gali prisitaikyti savo tarifą)

1 kWh kaina = 0.13 EUR

1,75 x 0.13 = ~ 0.23 EUR

Taigi paskaičiavome 2.8 litrų distiliuoto vandens kainą,
kai distiliavimo procesas trunka 3 val.
Atitinkamai galite pasiskaičiuoti individualaus proceso kaštus.


APIE DISTILIUOTĄ VANDENĮ
Ar kada nors ragavote visiškai gryno vandens? Vandenyje iš čiaupo yra teršalų. Net buteliuose ir išfiltruotame vandenyje yra priemaišų. Ir problema yra ta, kad jei jūs prieš gėrimą vandens nefiltruojate, filtru tampa jūsų organizmas. Vienintelis garantuotas būdas gauti absoliučiai švarų vandenį yra distiliavimas. Distiliuotas vanduo yra 99,8% grynas. Naudodami distiliuotą vandenį, naudojate vandenį, kuris yra švaresnis, nei bet kuris kitas vanduo buteliuose ar vandentiekyje ir švaresnis, nei apdorotas bet kuriuo kitu filtravimo ar valymo būdu.


KUO JIS SKIRIASI NUO VANDENS IŠ BUTELIŲ?
Jūs būsite nustebinti, kiek teršalų yra vandenyje iš butelių, ir dar jis yra brangus. Išpilstytas vanduo dažnai yra brangesnis nei benzinas.


VANDENS DISTILIAVIMAS LYGINANT SU KITAIS VANDENS VALYMO BŪDAIS?
Dvi kitos labiausiai paplitusios filtravimo formos yra aktyvuotos anglies filtrai ir atvirkštinis osmosas. Iš jų - atvirkštinio osmoso technologija yra pažangesnė. Mūsų bandymai rodo, kad distiliavimas yra efektyvesnis nei filtravimas anglies filtrais ar atvirkštinis osmosas.


AKTYVUOTOS ANGLIES FILTRAI (PAKETAI)
Ar privaloma naudoti anglies filtrus? Medžio anglis filtruoja lakiuosius organinius junginius (LOJ), tokius kaip pesticidai ir tirpikliai. Anglinis filtravimas pašalina šias chemines medžiagas ir gerina vandens skonį.

Aktyvuotos medžio anglies komponentai: natūralus kokoso lukštas.
Funkcijos: pašalina kvapus ir gerina skonį.
Galiojimo laikas: Aktyvuotos anglies paketą reikia keisti kas 25-35 dienas. Jei distiliuotas vanduo yra keisto skonio arba kvapo, nedelsdami pakeiskite aktyvuotos anglies paketą.

Nedėkite nenaudotų, neišnaudotų arba šiuo metu naudojamų aktyvuotos anglies paketų į šaldytuvą, nes ten jie gali absorbuoti kvapus ir dėl to suteikti blogą skonį vandeniui.

Nauji aktyvuotos anglies paketai gali išskirti nedidelį juodų miltelių kiekį, kuris yra visiškai nekenksmingas žmogaus organizmui. Tai tiesiog miltelinė medžio anglis, ii yra saugi.

Sandariai uždaryti aktyvuotos anglies paketai turi būti laikomi vėsioje vietoje.

Pirkdami naują distiliatorių, įpakavime rasite pakuotę iš 6 aktyvuotos anglies paketų, arba galima įsigyti papildomai čia:


DISTILIATORIAUS VALYMAS
Kad distiliatoriaus kaitinimo sistema veiktų tinkamai, rekomenduojama virinimo talpą kartą per mėnesį (arba dažniau, priklausomai nuo naudojimo dažnumo) valyti nuo kalkių ir kitų apnašų. Valymui naudojami rūgšties (dažniausia - citrinų) pagrindu pagaminti valikliai.

Įsigyjant distiliatorių viena valiklio pakuotė yra komplekte, jai pasibaigus galite isigyti papildomai čia:

Galia : 500-750 vatų automatinis
Naudingumas : 99%
Dažnis : 50 - 60 hz
Svoris : 5.6kg
Garantija : 1.5 metų
Spalva : Balta
Indo talpa : 2.8 Litro
Indo medžiaga : Stiklas
Įtampa : 110 - 220 v
Dydis : 35cm L x 25cm W x 35cm H
CE sertifikatas : Taip
Ventiliatoriai : Aliuminiai
Virimo talpos medžiaga : Maistinis nerūdijantis plienas (tipas 304)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems