×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Filtrai distiliatoriams

Waterlovers MKII - Stiklinis indas

65,00 € (su PVM)

Antras papildomas ąsotis jūsų Waterlovers distiliatoriui
Atnaujintas, iš geriausio borosilikatinio stiklo
Patiekite grynus, filtruotus gėrimus šeimai ir svečiams
Dangčio elementai iš nerūdijančio plieno
2,8 litro

  • WL-MKII-JUG
  • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

Šį puikų ąsotį Waterlovers prekės ženklas siūlo filtruotiems ir šviežiems gėrimams laikyti ir patiekti. Lyginant su plastiku, stiklas geriau vėsina skysčius. Be to, neatsiranda papildomų skonių, kaip metaliniuose induose. Skaidrių gėrimų vaizdas šiame ąsotyje yra vienas malonumas. Apsvarstykite galimybę įsidėti jį krepšelį.

Borosilikatinio stiklo ąsotis: Šis Waterlovers firmos ąsotis pagamintas iš geriausio borosilikatinio stiklo, skaidrios, karščiui atsparios medžiagos. Patiekdami pademonstruokite ką tik filtruotą, krištolo skaidrumo gėrimą ir visuomet turėkite jį maloniai vėsų.

2,8 litro talpa: Šis baltas Waterlovers stiklinis ąsotis talpina iki 2,8 litro skysčio. Galite užpildyti jį filtruotu vandeniu arba naudoti limonadui gaminti, kad sustiprintumėte gryną skonį ... bet kuriuo atveju šis Waterlovers aksesuaras jums patiks.

Nerūdijančio plieno dangtelio detalės: šis baltas ąsotis yra su patvariu, blizgančiu, nerūdijančio plieno dangčiu.

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems