×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Filtrai distiliatoriams

Waterlovers MKII - Kokoso anglies filtras

12,00 € (su PVM)

Waterlovers kokoso anglies filtras 6 pak.
Waterlovers kokoso anglies keičiami filtrai
Puikiai sugeria
Aktyvuotos kokoso ir anglies dizainas
Kokosas
Anglis

  • MKII-FILTER
  • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

Pakuotė pagaminta iš aktyvuoto kokoso ir anglies. Kokoso anglies filtras Waterlovers apjungia kokosą ir anglį. Kokosas yra akytas ir gerai absorbuoja, o anglis, kaip žinoma žinoma, natūraliai pašalina toksinus ir panašius junginius. Kartu jie sudaro ypač efektyvų Waterlovers vandens filtrą. Apsipirkdami gerai pagalvokite, ar nenorėsite turėti jų atsargai. Įdėdami į krepšelį, būtinai įsidėkite 6 anglies filtrų  pakuotę. Tokiu būdu būsite pasirengę patogiai ir bet kada pakeisti Waterlovers kokoso anglies filtrą.

Puikiai sugeria.

Anglies filtras 6 pak. 

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems