×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Filtrai distiliatoriams

Waterlover MKII - valiklis

10,00 € (su PVM)

Distiliatoriaus rezervuaras yra iš nerūdijančio plieno, kurį, po kiekvieno virimo ciklo galima lengvai nuplauti, po to švelniai nušluostyti neabrazyviniu audiniu arba kempine. Po keleto savaičių naudojimo, atsiras kalkių ir nuosėdų sluoksnis, tai gali šiek tiek įtakoti vandens gaminimo kokybę. Rekomenduojame naudoti aplinkai nekenksmingas, citrinų rūgšties pagrindu pagamintas priemones kas keletą savaičių ir pilnai pašalinti susikaupusias nuosėdas.

  • WL-MKII-CLEANER
  • Šiuo metu prekės neturime
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

Šiuolaikinėje visuomenėje namų vandens filtrai tampa vis populiaresni. Taip yra todėl, kad jų nauda akivaizdesnė nei bet kada. Švarus vanduo ne tik pagerina sveikatą, nes iš jo pašalintos kenksmingos cheminės medžiagos, bakterijos ir pan. Jis taip pat yra puikaus skonio ir kvapo. Tai reiškia, kad geresnis ne tik geriamas vanduo bet ir jūsų gaminamas maistas.

Žinoma, joks filtras negali veikti tinkamai, jei jis yra padengtas kalkėms. Norint lengviau išlaikyti filtrą ar Waterlovers distiliatorių švarų, naudokite veiksmingą ir patogų „Waterlovers Distiller Cleaner“ valiklį. Tai užtikrins sklandų „Waterlovers“ distiliatoriaus darbą ir jūsų vanduo visada bus gaivus ir grynas.

DISTILIATORIAUS VALYMAS

Kad distiliatoriaus kaitinimo sistema veiktų tinkamai, rekomenduojama virinimo talpą kartą per mėnesį (arba dažniau, priklausomai nuo naudojimo dažnumo) valyti nuo kalkių ir kitų apnašų. Valymui naudojami rūgšties (dažniausia - citrinų) pagrindu pagaminti valikliai. Įsigyjant distiliatorių viena valiklio pakuotė yra komplekte, jai pasibaigus - valiklių galima įsigyti pas mus.

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems