×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Distiliatorių parduotuvė

WATERLOVERS distiliatoriai | DISTILIATORIUS.LT

Vandens distiliatorius Waterlovers MKII

299,00 € (su PVM)

2020 modelis

  • MKII
  • Šiuo metu prekės neturime
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

Distiliuotas vanduo - gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, distiliavimo metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos, procesas yra lengvai stebimas ir atliekamas nenaudojant susieikvojančių priemonių, o distiliatoriams pakanka minimalios priežiūros. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų.

Kokosų anglies filtrų standartinėje komplektacijoje nėra. Turite įsigyti atskirai

Galia : 500-750 vatų automatinis
Naudingumas : 99%
Dažnis : 50 - 60 hz
Svoris : 5.6kg
Garantija : 1.5 metų
Spalva : Balta
Indo talpa : 2.8 Litro
Indo medžiaga : Stiklas
Įtampa : 110 - 220 v
Dydis : 35cm L x 25cm W x 35cm H
CE sertifikatas : Taip
Ventiliatoriai : Aliuminiai
Virimo talpos medžiaga : Maistinis nerūdijantis plienas (tipas 304)

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Atsisiųsti

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems