×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Distiliatoriai | Švarus vanduo | Vandens valymas namuose

Vandens distiliatorius WaterForLife Plastic

140,00 € (su PVM)

Šis modelis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Talpos vidus yra nerūdijančio plieno „Lab Grade“. Net vandens surinktuvo viršus yra iš nerūdijančio plieno!

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

Garantija taikoma tik pagrindiniam įrenginio blokui, laidams, indams garantija nėra taikoma.

KILMĖS ŠALIS: Kinija

 • WATERFORLIFE-BST-007
 • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

Visi produktai turi ISO9001: 2000 / ISO 13485: 2003 kokybės vadybos sistemos pažymėjimą, CE ženklą.
Dabar su šiuo vandens distiliatoriumi turite patikimą aukštos kokybės distiliuoto vandens šaltinį!
Šis prietaisas yra pritaikytas ligoninėms, klinikoms, namams, biurams, laboratorijoms, kelionėms ir pan. 

PASTABA
Raudonas mygtukas skirtas įrenginiui paleisti, mašiną išjungti galima tik patraukus kištuką.

SPECIFIKACIJOS

 • Lengva valdyti, nereikia montuoti
 • Gamina saugiausią ir švariausią vandenį
 • Besiūlė apvali išorė
 • Ilgaamžis, tačiau lengvas ir kompaktiškas
 • Efektyviai pašalina teršalus iš vandens
 • Išleidimo vamzdis nerūdijantis plienas
 • Vidinis konteineris nerūdijantis plienas
 • Aliuminio ventiliatoriai pagerina aušinimo efektą
 • Darbinė įtampa: 220–240 V AC / 50 HZ
 • Energijos sąnaudos: 750W
 • Vandens kiekis: 1L / H
 • Vidiniai matmenys: ¢ 180 × 200mm
 • Talpa: 4L
 • Vidinė medžiaga: nerūdijantis plienas
 • Pakuotės dydis: 290 x 290 x 390 MM
 • Išoriniai matmenys: 245 x 285 x 512 MM
 • Svoris: 3,5 kg

PAKUOTĖS TURINYS
1x talpykla
1x vandens tiekimas
1x filtras
1x valiklis
1x maitinimo laidas
1x naudojimo instrukcija

APIE DISTILIUOTĄ VANDENĮ

Distiliuotas vanduo - gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, nes šio proceso metu metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų.

Ar kada nors ragavote visiškai gryno vandens? Vandenyje iš čiaupo yra teršalų. Net buteliuose ir išfiltruotame vandenyje yra priemaišų. Ir problema yra ta, kad jei jūs prieš gėrimą vandens nefiltruojate, filtru tampa jūsų organizmas. Vienintelis garantuotas būdas gauti absoliučiai švarų vandenį yra distiliavimas. Distiliuotas vanduo yra 99,8% grynas. Naudodami distiliuotą vandenį, naudojate vandenį, kuris yra švaresnis, nei bet kuris kitas vanduo buteliuose ar vandentiekyje ir švaresnis, nei apdorotas bet kuriuo kitu filtravimo ar valymo būdu. 

KUO JIS SKIRIASI NUO VANDENS IŠ BUTELIŲ?

Jūs būsite nustebinti, kiek teršalų yra vandenyje iš butelių, ir dar jis yra brangus. Išpilstytas vanduo dažnai yra brangesnis nei benzinas.

VANDENS DISTILIAVIMAS LYGINANT SU KITAIS VANDENS VALYMO BŪDAIS?

Dvi kitos labiausiai paplitusios filtravimo formos yra aktyvuotos anglies filtrai ir atvirkštinis osmosas. Iš jų - atvirkštinio osmoso technologija yra pažangesnė. Mūsų bandymai rodo, kad distiliavimas yra efektyvesnis nei filtravimas anglies filtrais ar atvirkštinis osmosas. 

DISTILIATORIAUS VALYMAS

Kad distiliatoriaus kaitinimo sistema veiktų tinkamai, rekomenduojama virinimo talpą kartą per mėnesį (arba dažniau, priklausomai nuo naudojimo dažnumo) valyti nuo kalkių ir kitų apnašų. Valymui naudojami rūgšties (dažniausia - citrinų) pagrindu pagaminti valikliai.

Įsigyjant distiliatorių viena valiklio pakuotė yra komplekte, jai pasibaigus - valiklių galima įsigyti pas mus.

304 IR 316 NERŪDIJANČIO PLIENO SKIRTUMAI

Nerūdijantys plienai skirstomi į tris grupes – austenitinius, feritinius ir martensitinius, atsižvelgiant į lydinyje esantį anglies ir priedų kiekį, bei fizines lydinių savybes. Austenitas – tankiausia plieno struktūra. Austenitinis plienas yra dažniausiai sutinkamas ir naudojamas.

Renkantis nerūdijantį plieną, kuris turi atlaikyti korozinius veiksnius, paprastai naudojamas austenitinis nerūdijantis plienas. Turėdamas puikias mechanines savybes ir didelį nikelio ir chromo kiekį, jis yra labai atsparus korozijai. Dvi iš dažniau naudojamų austenitinio nerūdijančio plieno klasių yra 304 ir 316 klasė.

Skirtumai tarp 304 ir 3016 nerūdijančio plieno nėra matomi akimi. Nėra matomo skirtumo tarp dviejų identiškų lakštinio metalo gabalų,

304 klasės nerūdijantis plienas - dažniausiai pasitaikanti austenitinio nerūdijančio plieno rūšis. Jame yra didelis nikelio kiekis (paprastai nuo 8 iki 10,5 % masės), o chromo kiekis - maždaug 18–20% masės. Kiti pagrindiniai lydinio elementai yra manganas, silicis ir anglis. Likusi cheminės sudėties dalis yra geležis. 

316 nerūdijantis plienas - panašiai kaip ir 304 klasėje, nerūdijančiame pliene 316 yra daug chromo ir nikelio, taip pat yra silicio, mangano ir anglies, didelę kompozicijos dalį sudaro geležis.

Didžiausias skirtumas tarp 304 ir 316 nerūdijančio plieno yra cheminė sudėtis, kadangi 316 yra molibdeno. Paprastai nuo 2 iki 3 procentų masės, palyginti tik su pėdsakais, esančiais 304. Didesnis molibdeno kiekis lemia 316 atsparumą korozijai.

 • 304 nerūdijantis plienas yra puikiai formuojamas, dėl didesnio 316 klasės pliene esančio molibdeno kiekio, 316 klasės plienas gali būti sunkiau formuojamas.
 • 304 klasė paprastai yra pigesnė nei 316 klasė.

Štai keletas atvejų, kai geriau rinktis 316 nerūdijantį plieną:

 • Aplinkoje daug korozinių elementų.
 • Daiktas bus laikomas po vandeniu arba nuolat veikiamas vandens.
 • Tais atvejais, kai reikalingas didesnis stiprumas ir kietumas.

KĄ SVEIKATOS SPECIALISTAI GALVOJA APIE DISTILIUOTO VANDENS NAUDĄ

"Net vandentiekio vanduo visada turi įvairių kenksmingų priemaišų, tokių kaip chloras, asbestas, pesticidai, fluoridas, varis, gyvsidabris ir švinas. Geriausias būdas juos pašalinti yra distiliavimas" –Dr. David Kennedy".

"Vienintelės naudingos mineralinės medžiagos yra organiniai mineralai, visi kiti mineralai yra svetimos medžiagos organizmui ir turi būti pašalinti. Distiliuotas vanduo yra vienintelis vanduo, kuris gali būti vartojamas, nekenkiant organizmui". - Dr Allen Banik

"Organizmo mineralinių medžiagų poreikis patenkinamas su maistu, o ne geriant vandenį". Amerikos medicinos asociacija

"Didžiausią žalą, neorganiniai mineralai daro mažoms arterijoms ir kitoms kraujagyslėms. Kraujagyslių pažeidimas prasideda tą dieną, kai pradedate vartoti neorganinius chemikalus ir mineralus iš vandens čiaupo ". Dr. Paul Bragg.

Galia : 750 vatų
Svoris : 3.5 kg
Spalva : Balta
Indo talpa : 4 litrai
Indo medžiaga : Polikarbonato plastikas
Įtampa : 220 - 240 v

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems