×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Distiliatorių parduotuvė

Pagrindinė

VANDENS DISTILIATORIUS 20 L - NERŪDIJANTIS PLIENAS

350,00 € (su PVM)

Praktiška - skaidrus vanduo be priemaišų ir nešvarumų akimirksniu.
Efektyvu - 20 l talpa leidžia distiliuoti didelį kiekį vandens.
Patvaru - dėl aukštos kokybės medžiagų ir tvirto pagaminimo.
Higieniška - dėl nerūdijančio plieno, distiliatorių lengva prižiūrėti
Paprastas valdymas - tikslus temperatūros nustatymas ratuku

TECHNINIAI DUOMENYS

Įtampa [V] 230
Medžiaga Nerūdijantis plienas
Temperatūros reguliavimo diapazonas [°C] 30-110
Galia [W] 2000
Analoginio termometro temperatūros diapazonas [°C] NETAIKOMA
Atsparumas plienui temperatūros intervale [°C] NETAIKOMA
Talpa [l] 20
Talpyklos skersmuo [mm] 250
Aušinimo žarnos ilgis [m] 2
Matmenys [cm] 29 x 27 x 100
Svoris [kg] 5.7
Gabenimo matmenys (plotisx aukštisx storis) [cm] 37 x 37 x 62
Gabenimo svoris [kg] 6

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GAMINTOJAS: Royal Catering (DE)

  • WD-20L-2000W
  • Išparduota - reikės laukti
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

Distiliatorius - nerūdijantis plienas - 20 l
"Royal Catering" distiliatorius yra tvirtas ir efektyvus prietaisas, skirtas vandeniui distiliuoti ir valyti, eteriniams aliejams (medicininiams ir aromatiniams) gaminti namuose.s

20 l - tiek pradinio mišinio galima sutalpinti į pagrindinę "Royal Catering" distiliatoriaus talpyklą, todėl gaunamas ne tik puikios kokybės galutinis distiliatas, bet ir didelis jo kiekis.

Dėl optimalios 2000 W šildytuvo galios prietaisas veikia efektyviai ir nesunaudoja daug energijos. Jis greitai pašildo turinį ir palaiko pasirinktą 30-110 °C temperatūrą. Jį valdo tikslus termostatas.

Elegantiškas, komercinis dizainas dėl įrangos, pagamintos tik iš nerūdijančio plieno. Ergonomiškos rankenos, kad būtų lengva transportuoti.

APIE DISTILIUOTĄ VANDENĮ

Distiliuotas vanduo - gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, nes šio proceso metu metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų.

Ar kada nors ragavote visiškai gryno vandens? Vandenyje iš čiaupo yra teršalų. Net buteliuose ir išfiltruotame vandenyje yra priemaišų. Ir problema yra ta, kad jei jūs prieš gėrimą vandens nefiltruojate, filtru tampa jūsų organizmas. Vienintelis garantuotas būdas gauti absoliučiai švarų vandenį yra distiliavimas. Distiliuotas vanduo yra 99,8% grynas. Naudodami distiliuotą vandenį, naudojate vandenį, kuris yra švaresnis, nei bet kuris kitas vanduo buteliuose ar vandentiekyje ir švaresnis, nei apdorotas bet kuriuo kitu filtravimo ar valymo būdu. 

KUO JIS SKIRIASI NUO VANDENS IŠ BUTELIŲ?

Jūs būsite nustebinti, kiek teršalų yra vandenyje iš butelių, ir dar jis yra brangus. Išpilstytas vanduo dažnai yra brangesnis nei benzinas.

VANDENS DISTILIAVIMAS LYGINANT SU KITAIS VANDENS VALYMO BŪDAIS?

Dvi kitos labiausiai paplitusios filtravimo formos yra aktyvuotos anglies filtrai ir atvirkštinis osmosas. Iš jų - atvirkštinio osmoso technologija yra pažangesnė. Mūsų bandymai rodo, kad distiliavimas yra efektyvesnis nei filtravimas anglies filtrais ar atvirkštinis osmosas. 

Galia : 2000 vatų
Svoris : 6 kg
Spalva : Sidabrinė-Juoda
Įtampa : 230 v

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems