×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@distiliatorius.lt

Distiliatorių parduotuvė

Vandens kokybės matuokliai. PH matuokliai.

SOEKS Ecovizor F2 vandens kokybės + nitratų kiekio matuoklis

139,00 € (su PVM)

SOEKS Ekovizor F2 - dvi funkcijos viename įrenginyje

Nitratų kiekio vaisiuose ir daržovėse matavimas (nitratų testeris). Vandens kokybės nustatymas. 

Lengva ir patogu apsaugoti savo šeimos sveikatą, kai padeda pažangios technologijos.

Garantija: 24 mėn.

  • Ecovizor F2
  • 20 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu
Parinkome būtiniausias aplinkos kontrolės funkcijas.

Kompaktiškas ir paprastas naudoti prietaisas - Ekovizor F2 - jūsų asmeninis maisto ir vandens kokybės matuoklis. Tik kelias sekundes užtrunka patikrinti nitratų kiekį daržovėse, mėsoje, uogose ir vaisiuose.

„Ekovizor F2“ sujungia visas pažangiausias ir būtinas „SOEKS“ technologijas. Puikus šiuolaikinis dizainas ir puiki ergonomika.

„Ecovizor“ korpusas pagamintas iš medžiagos su aksomine danga ir guminiais šoniniais elementais. Jutiklinis ekranas labai supaprastina valdymą. Kiekvienas, net ir neįgudęs vartotojas, gali naudoti Ekovizor Soeks. Naujausia „Ecovizor“ funkcija yra prijungimas prie kompiuterio, todėl programinę įrangą lengva atnaujinti. „Ecovizor F2“ yra įmontuotos baterijos, taip pat yra prijungimo prie kompiuterio ir patentuoto įkroviklio kabelis.

Ekovizor leidžia greitai ir lengvai nustatyti maisto kokybę. Tiesiog iš sąrašo pasirinkite produktą. Jame rasite net ir egzotinių vaisių ir daržovių. Visos nitratų kiekio normos jau įrašytos Ekovizor Soeks atmintyje. Nereikia įsiminti sudėtingų formulių, Ecovizor paskelbs įspėjimą skaitmeniniu ir grafiniu pavidalu, jei norma viršijama. Pavyzdžiui, pavojingiems produktams - „Reikšmingas normos viršijimas“, o saugiems produktams - „Nitratų kiekis yra normalus“.

Naujasis Ekovizor kompozitinis zondas žymiai skiriasi nuo ankstesnių modelių. Dabar matuojama keliose vaisiaus vietose, o tai padidina tikslumą. Naujasis „Ekovizor F2“ turi įmontuotą rezultato šiluminio kompensavimo jutiklį, todėl galima pamatuoti net atšaldytus produktus.
Ekovizor F2 Soeks pagalba galite nustatyti vandentiekio vandens kietumą, patikrinti filtro veikimą ir vandens  iš šulinio kokybę.
Įrenginyje įdiegtos kalbos:
Anglų
Vokiečių
Bulgarų
Lenkų
Rumunų
Turkų
Rusų

Parašyti atsiliepimą

SOEKS Ecovizor F2 vandens kokybės + nitratų kiekio matuoklis

SOEKS Ecovizor F2 vandens kokybės + nitratų kiekio matuoklis

SOEKS Ekovizor F2 - dvi funkcijos viename įrenginyje

Nitratų kiekio vaisiuose ir daržovėse matavimas (nitratų testeris). Vandens kokybės nustatymas. 

Lengva ir patogu apsaugoti savo šeimos sveikatą, kai padeda pažangios technologijos.

Garantija: 24 mėn.

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems