×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Vandens kokybės matuokliai. PH matuokliai.

SOEKS Ecovizor F2 vandens kokybės + nitratų kiekio matuoklis

126,00 € (su PVM)

SOEKS Ekovizor F2 - dvi funkcijos viename įrenginyje

Nitratų kiekio vaisiuose ir daržovėse matavimas (nitratų testeris). Vandens kokybės nustatymas. 

Lengva ir patogu apsaugoti savo šeimos sveikatą, kai padeda pažangios technologijos.

Garantija individualiems vartotojams: 24 mėn.

Garantija įmonėms:  12 mėn.

  • Ecovizor F2
  • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu
Parinkome būtiniausias aplinkos kontrolės funkcijas.

Kompaktiškas ir paprastas naudoti prietaisas - Ekovizor F2 - jūsų asmeninis maisto ir vandens kokybės matuoklis. Tik kelias sekundes užtrunka patikrinti nitratų kiekį daržovėse, mėsoje, uogose ir vaisiuose.

„Ekovizor F2“ sujungia visas pažangiausias ir būtinas „SOEKS“ technologijas. Puikus šiuolaikinis dizainas ir puiki ergonomika.

„Ecovizor“ korpusas pagamintas iš medžiagos su aksomine danga ir guminiais šoniniais elementais. Jutiklinis ekranas labai supaprastina valdymą. Kiekvienas, net ir neįgudęs vartotojas, gali naudoti Ekovizor Soeks. Naujausia „Ecovizor“ funkcija yra prijungimas prie kompiuterio, todėl programinę įrangą lengva atnaujinti. „Ecovizor F2“ yra įmontuotos baterijos, taip pat yra prijungimo prie kompiuterio ir patentuoto įkroviklio kabelis.

Ekovizor leidžia greitai ir lengvai nustatyti maisto kokybę. Tiesiog iš sąrašo pasirinkite produktą. Jame rasite net ir egzotinių vaisių ir daržovių. Visos nitratų kiekio normos jau įrašytos Ekovizor Soeks atmintyje. Nereikia įsiminti sudėtingų formulių, Ecovizor paskelbs įspėjimą skaitmeniniu ir grafiniu pavidalu, jei norma viršijama. Pavyzdžiui, pavojingiems produktams - „Reikšmingas normos viršijimas“, o saugiems produktams - „Nitratų kiekis yra normalus“.

Naujasis Ekovizor kompozitinis zondas žymiai skiriasi nuo ankstesnių modelių. Dabar matuojama keliose vaisiaus vietose, o tai padidina tikslumą. Naujasis „Ekovizor F2“ turi įmontuotą rezultato šiluminio kompensavimo jutiklį, todėl galima pamatuoti net atšaldytus produktus.
Ekovizor F2 Soeks pagalba galite nustatyti vandentiekio vandens kietumą, patikrinti filtro veikimą ir vandens  iš šulinio kokybę.
Įrenginyje įdiegtos kalbos:
Anglų
Vokiečių
Bulgarų
Rumunų
Turkų
Rusų

KAIP SKAIČIUOTI SU DARŽOVĖMIS IR VAISIAIS GAUNAMĄ NITRATŲ KIEKĮ?

Prietaisas matuoja nitratų kiekį kilograme produkto svorio. Saugus suaugusiam žmogui šis kiekis yra apie 200-300 mg nitratų per parą. Toksiška dozė suaugusiam žmogui yra 600–700 mg nitratų per parą.

Pavyzdys. Išmatavus buroką, įrenginys parodė 1000 mg nitratų kilograme. Produktui tai yra norma, tačiau nepakenkiant sveikatai, galima suvartoti 200 gramų tokių burokų. Išmatavus arbūzą ir gavus 350 mg / kg parodymą, turite suprasti, kad suvartojęs 2 kg tokios kokybės arbūzo, žmogus rizikuoja apsinuodyti.

Reikia nepamiršti, kad gautas rezultatas yra vertinamasis ir negali pakeisti kiekybinės cheminės analizės specializuotoje chemijos laboratorijoje, kuri nėra nemokama ir užima daug laiko. 

NITRATŲ NORMOS

Produktas

Nitratų norma

Abrikosai

60 mg/kg

Arbūzai

60 mg/kg

Bananai

200 mg/kg

Baklažanas

300 mg/kg

Vynuogės

60 mg/kg

Kriaušė

60 mg/kg

Žalumynai

2000 mg/kg

Melionas

90 mg/kg

Ankstyvieji kopūstai

900 mg/kg

Vėlyvieji kopūstai

500 mg/kg

Cukinijos

400 mg/kg

Bulvės

250 mg/kg

Braškės

100 mg/kg

Svogūnų galvos

80 mg/kg

Svogūnų laiškai

600 mg/kg

Ankstyvosios morkos

400 mg/kg

Vėlyvosios morkos

250 mg/kg

Nektarinai

60 mg/kg

Agurkas (augintas lauke)

150 mg/kg

Agurkas (augintas šiltnamyje)

400 mg/kg

Paprika (saldžioji)

250 mg/kg

Persikai

60 mg/kg

Pomidoras (augintas lauke)

150 mg/kg

Pomidoras (augintas šiltnamyje)

300 mg/kg

Ridikėliai

1500 mg/kg

Ridikas

1000 mg/kg

Salotos

2000 mg/kg

Burokėliai

1400 mg/kg

Persimonas

60 mg/kg

Obuolys

60 mg/kg

Vaikų norma

50 mg/kg

Šviežia mėsa

200 mg/kg

 

Vandens kokybės matuoklis : YRA
Nitratų kiekio matuoklis : YRA
Radiacijos matuoklis : NĖRA
Elektromagnetinio lauko matuoklis : NĖRA

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems