×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455El. p. info@distiliatorius.lt

Nemokamas visų įrenginių pristatymas

Vandens kokybės matuokliai. PH matuokliai.

SOEKS Ecovisor F4 vandens kokybės+nitratų kiekio+radiacijos+elektromagnetinio lauko matuoklis

198,00 € (su PVM)

"SOEKS Ecovisor F4": geriausias rezultatas, keturios funkcijos viename įrenginyje.
Jutiklinis ekranas
Radiacijos lygio nustatymas (dozimetras)
Nitratų kiekio matavimas vaisiuose ir daržovėse (nitratų testeris)
Vandens kokybės matavimas (TDS matuoklis)
Aukštos elektromagnetinės spinduliuotės sričių aptikimas

  • Ecovisor F4
  • 19 Vnt.
  • Yra sandėlyje

0 atsiliepimas Parašykite atsiliepimą

Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu
Platus galimų matuoti produktų sąrašas. 
Kompozitinis zondas. Vienalaikis kelių taškų matavimas. Tikslus bet kurios temperatūros gaminio matavimas.
Patogesnis ir greitesnis matavimas! Kai dangtelis nuimamas, prietaisas automatiškai įsijungia į nitratų lygio matavimo režimą.
Bet kokių objektų radiacijos fono lygio matavimas!
Vandens kokybės vertinimas. Dabar galite pamatuoti vandens kokybę ir įvertinti savo filtro charakteristikas naudodami "SOEKS Ecovisor F4".
Elektromagnetinio lauko lygio įvertinimas namuose, gyvenamosiose zonose ir gretimose teritorijose.
Prietaisą galite prijungti prie kompiuterio! Dabar galite atnaujinti programinę įrangą per kompiuterį ir įkelti statistinius duomenis.
Įrenginys tiekiamas su baterijomis. Akumuliatorių tarnavimo laikas yra ne mažiau kaip 2 metai. Akumuliatorius galima keisti. Galite naudoti AAA baterijas vietoj akumuliatorių.
"SOEKS" "Ecovisor F4" - tai tikroji namų laboratorija, jungianti 4 funkcijas viename įrenginyje! Lengva ir patogu apsaugoti savo šeimos sveikatą, kai padeda pažangios technologijos. "Ecovisor F4" jungia visas aukščiausios klasės "SOEKS" kompanijos technologijas. Puikus moderniausias dizainas ir puiki ergonomika, galime sąžiningai teigti, kad tai geriausias mūsų įrengimas.

"Ecovisor" korpusas pagamintas iš satinu dengtos medžiagos su guminėmis detalėmis. Jutiklinis ekranas pagerina valdymą ir sukuria daugiau vizualių sąsajų. "SOEKS" "Ecovisor" yra paprasta naudoti net nepatyrusiam vartotojui. Naująjį "Ecovisor" galima prijungti prie kompiuterio, todėl galite lengvai atnaujinti programinę įrangą. "Ecovisor F4" jau turi akumuliatorius, jis tiekiamas su įkrovikliu ir kabeliu prijungimui prie kompiuterio.

"Ecovisor" - greitas ir paprastas būdas patikrinti maisto produktų kokybę. Jums tereikia išsirinkti produktą iš sąrašo. Rasite net egzotiškiausių vaisių ir daržovių. Visi nitratų lygio ribojimai jau yra įtraukti į "SOEKS Ecovisor" atmintį. Nereikia prisiminti sudėtingų formulių: "Ecovisor" generuoja skaitmeninius ir grafinius įspėjimus, kai ribos viršijamos. Pavyzdžiui, "Reikšmingas standarto perviršis" pavojingiems produktams ir "Normalus nitratų kiekis" saugiems.

"Ecovisor" naujas sudėtinis zondas labai skiriasi nuo ankstesnių modelių. Matavimai atliekami keliuose taškuose, siekiant užtikrinti didesnį tikslumą. Seni modeliai siekė didžiausią matavimo tikslumą produktams esant kambario temperatūros. Naujasis "Ecovisor F4" turi įmontuotą šilumos kompensavimo jutiklį, kuris užtikrina geresnį tikslumą ir leidžia išmatuoti net atšaldytus produktus.

Ecovisor F4 jau turi įmontuotą dozimetrą. Jis gali patikrinti maisto produktų, vandens ir kitų objektų fono radiacijos lygį. Po aktyvacijos Ecovisor SOKEKS nuolat matuoja spinduliuotę ir stebi sukauptą dozę. Jeigu jūs dažnai skraidysite lėktuvu, ar kitu būdu susidursite su radiologiniu poveikiu ligoninėje arba susidursite su radioaktyviais objektais, "Ecovisor" įmontuotasis dozimetras jums taps nepakeičiamas. Jei kas mėnesį sukaupta spinduliuotės dozė viršija leistiną lygį, "Ecovisor F4" jus įspės apie pavojų jūsų sveikatai.

Vanduo yra gyvybės, bet tai gali būti ir pavojaus šaltinis. Naudodamiesi "SOEKS Ecovisor", galite aptikti vandens užterštumą, patikrinti filtro charakteristikas ir vandens kokybę.

Mes apsupti elektros prietaisais ir nuolat susiduriame su elektromagnetine spinduliuote. Elektriniai prietaisai sukuria didelį elektromagnetinės spinduliuotės lauką. "SOEKS Ecovisor" turi įmontuotus elektros ir magnetinio lauko jutiklius. "Ecovisor" lengvai padės jums aptikti didelės spinduliuotės sritis. Kartais perstumiant kūdikio lovelę arba sofą 50-60 cm,  galima išvengti daugelio sveikatos problemų.

Parašyti atsiliepimą

SOEKS Ecovisor F4 vandens kokybės+nitratų kiekio+radiacijos+elektromagnetinio lauko matuoklis

SOEKS Ecovisor F4 vandens kokybės+nitratų kiekio+radiacijos+elektromagnetinio lauko matuoklis

"SOEKS Ecovisor F4": geriausias rezultatas, keturios funkcijos viename įrenginyje.
Jutiklinis ekranas
Radiacijos lygio nustatymas (dozimetras)
Nitratų kiekio matavimas vaisiuose ir daržovėse (nitratų testeris)
Vandens kokybės matavimas (TDS matuoklis)
Aukštos elektromagnetinės spinduliuotės sričių aptikimas

Panašios prekės

Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems