×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Vandens kokybės matuokliai. PH matuokliai.

Skaitmeninis TDS 283 vandens kokybės matuoklis

34,99 € (su PVM)

GARANTIJA

Šie prietaisai turi garantiją medžiagoms ir gaminio defektams vienerių metų laikotarpiu nuo pirkimo datos. Jei per šį laikotarpį reikalingas remontas arba keitimas, jei žala nebuvo padaryta dėl naudotojo aplaidumo ar klaidingo veikimo, prašome grąžinti prekes pardavėjui, o remontas bus atliekamas nemokamai.

RODMENŲ PAAIŠKINIMAI (VANDENS KOKYBĖ)

0-25 – gera (tokios kokybės vanduo vanduo būna apdorojus šiais būdais: distiliavimas/atbulinis osmosas/zerowater filtrai)
25-100 – pakankamai gera
100 - 200 - prasta
300-600 – bloga
600-999 – ypatingai bloga

GARANTIJA:12 mėnesių

  • TDS-283
  • Šiuo metu prekės neturime
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

PRITAIKYMAS

Laboratorijos, Mokyklos ir švietimo įstaigos, Maisto perdirbimas, Akvariumas, Baseinas ir SPA, Grožio priežiūra, Fotolaboratorija, Popieriaus perdirbimas, Aplinkos vandens patikrinimas.

Režimo diapazonas 0-19,99
Rezoliucija 0,01 ppt
Kalibravimo tirpalas 6,44 ppt
Tikslumas ± 2%
Baterijos 4 x 1,5 šarminės
ATC nuo 0 ° C iki 60 ° C
Aplinka RH 95% max; Nuo 0 iki 60 ° C
Matmenys 172x26x26mm
Svoris 72g

NAUDOJIMAS

Nuimkite apsauginį dangtelį.
Įjunkite paspausdami mygtuką "ĮJUNGTA / IŠJUNGTA".
Jei matavimas atliekamas puodelyje, būtinai palikite 1/4 colio arba 1cm tarpą nuo dugno.
įmerkite testerį į mėginio tirpalą iki panardinimo lygio, pamaišykite, kad pašalintumėte burbuliukus.
Švelniai pamaišykite ir palaukite, kol ekrane rodmenys stabilizuosis. Rodmenys automatiškai kompensuojami pagal temperatūrą.
Po naudojimo išjunkite testerį paspausdami mygtuką "ON / OFF", nuskalaukite, nusausinkite elektrodą ir uždėkite apsauginį dangtelį.

KALIBRAVIMAS

Nuskalaukite elektrodą alkoholiu. Įmerkite matuoklį iki maksimalaus panardinimo lygio atitinkamame kalibravimo tirpale. Leiskite matavimui stabilizuotis ir naudodami mažą atsuktuvą sureguliuokite kalibravimo reguliatorių, kad atitiktumėte tirpalo vertę. 


BATERIJŲ KEITIMAS

Kai ekrane rodomas akumuliatoriaus simbolis, tai reiškia, kad baterija yra silpna ir lieka tik 1 valandos nenutrūkstamo naudojimo. Nors įrenginys gali ir toliau veikti, tikslumas bus įtakojmas po 1 valandos. Atidarykite akumuliatoriaus skyriaus dangtelį. Išimkite senas baterijas ir pakeiskite naujomis, atkreipkite dėmesį į poliškumą, kaip parodyta akumuliatoriaus skyriuje.


ELEKTRODŲ KEITIMAS

• Nuimkite apsauginį dangtelį. • Atsukite plastiko žiedą ant elektrodo viršaus. Ištraukite elektrodą ir pakeiskite jį nauju. Prieš sukdami žiedą, įsitikinkite, kad tarpikliai yra vietoje.

PASTABOS

Kruopščiai nusausinkite matuoklį, neplaikite drėgmės ant elektrodo. 

Jei veikia nenormaliai, pvz., didelis nuokrypis, mirksi išmatuotoji vertė, nulinis nustatymas ir t.t., praskalaukite elektrodą alkoholiu. Po valymo ir kalibravimo yra aukštas matavymo nuokrypis. Pakeiskite elektrodą.

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems