×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Distiliatorių parduotuvė

Ekonominiai distiliatoriai | DISTILIATORIUS.LT

Metalinis vandens distiliatorius 20L, vidinė dalis iš nerūdijančio plieno

260,00 € (su PVM)

PREKYBOJE NUO GRUODŽIO MĖN.

20 l talpa
analoginis termometras
universalus kaitinimas
aukštos kokybės nerūdijantis plienas
išleidimo čiaupas

GAMINTOJAS: Royal Catering (DE)

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

  • WD-20L
  • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Medžiaga nerūdijantis plienas
Plieno atsparumas temperatūrai nuo -190 iki +800 ° C
Talpa 20 l
Virdulio skersmuo 300 mm
Analoginis termometras nuo 0 iki +150 ° C
Aušinimo žarnos ilgis 2 m

Distiliatorius tinka vandens ir hidrolatų distiliavimui. Su 20 litrų talpa galite distiliuoti didelius kiekius. Virdulys pagamintas iš specialaus storio nerūdijančio plieno. Siekiant gauti pageidaujamą kokybę, būtina stebėti temperatūrą. Dėl šios priežasties įdiegtas lengvai suprantamas analoginis termometras. Jis tiksliai rodo temperatūrą 0-150 ° C.

Viršutinė dalis gali būti pripildyta žolelėmis arba prieskoniais. Paviršiai yra atsparūs taršai, tokiai kaip rūdys, vandens dėmės ar korozija. Yra dvi ergonominės rankenos, kurios palengvina transportavimą.

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems