×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Pagrindinė

Distiliatorius WaterForLife Glass

160,00 € (su PVM)

4 litrai gryno vandens per 3-4 valandas

Įtampa 220V
Dažnis: 50-60 Hz
Paprasta naudoti
Automatiškai išsijungia
Galia: 750 W
Maitinimo šaltinis: 240V arba 110V
Pašalina 99,8% teršalų
Atsargumo priemonės:
Negalima liesti vandens rezervuaro, kol prietaisas veikia ir 30 minučių po sustabdymo, kad nenusidengintumėte.

Tinka naudoti medicinos įstaigose, namų ūkyje, laboratorijose, grožio salonuose ir kitose pramonės šakose.

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

Garantija taikoma tik pagrindiniam įrenginio blokui, laidams, indams garantija nėra taikoma.

KILMĖS ŠALIS: Kinija

 • WATERFORLIFE-BST-009
 • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

Sėginiuose prietaisuose, skirtuose medžiagoms ir įrankiams sterilizuoti, geriausia naudoti distiliuotą vandenį. Net išfiltruotas vanduo turi įvairių mineralų ir po temperatūros svyravimų gali atsirasti kalkių sluoksnis. Po tam tikro laiko, dėl netinkamo sandarumo tai gali gali sukelti garo nutekėjimą. Kalkių nuosėdos gali sukelti vamzdynų susiaurėjimą, slėgio daviklių, temperatūros jutiklių netinkamą veikimą ir įtakoti kitus gedimus.
Su šiuo vandens distiliatoriumi, jūs turite patikimą aukštos kokybės distiliuoto vandens šaltinį!


PAKUOTĖJE

 • 1 distiliatorius
 • 1 stiklinis vandens indas
 • 1 dangtelis
 • 1 anglies filtras
 • 1 maitinimo laidas
 • 1 vadovas
 • Matmenys (L × W × H): 290 × 290 × 390 mm
 • Pakuotės dydis (L × W × H): 300 × 300 × 500 mm

SPECIFIKACIJOS

 • Lengva valdyti, nereikia montuoti
 • Vandens talpa pagaminta iš stiklo
 • Gamina saugiausią ir švariausią vandenį
 • Ilgaamžis, tačiau lengvas ir kompaktiškas
 • Efektyviai pašalina teršalus iš vandens
 • Išleidimo vamzdis Nerūdijantis plienas 304
 • Vidinis konteineris nerūdijantis plienas 304
 • Dangtelis / filtras nerūdijantis plienas 304
 • Šildytuvo vamzdis Aliuminis
 • Vandens talpos indas (246 ℃ / 474,8 ℉)
 • Bendras svoris 6,4 kg / 14,1 (lb)


Vandens distiliatorius veikia vienu mygtuko paspaudimu. Kaitinimo talpoje vanduo užvirinamas, virsta garais, po to aušinamas ir kondensuojamas į gryną vandenį, atskiriant teršalus.
Pagrindinis distiliuoto vandens privalumas yra tai, kad tai yra pats efektyviausias organinių, neorganinių ir biologinių (bakterijų, virusų ir kt.) priemaišų šalinimo būdas.

Pastaba:
1. Su automatine apsaugos funkcija nuo perkatimo. Saugi temperatūra temperatūra yra ne aukštesnė nei 110° C, po to maitinimas automatiškai išjungiamas.
2. Prieš pradedant naudoti, išskalaukite distiliuotu vandeniu. 
Svarbi informacija apie saugą:
Prieš valydami ar keisdami filtrą įsitikinkite, kad elektros energija išjungta.
Naudokite tik elektros laidus, kurie pritaikyti įtampai, kad išvengtumėte gaisro ar elektros smūgio.
Prijunkite arba ištraukite maitinimo laidus, tik sausomis rankomis.
Nenaudokite vandens distiliatoriaus ant nestabiliaus stalo, judančio paviršiaus.
Neuždenkite ventiliatoriaus.
Išjunkite maitinimo laidą, kai baigsis vandens ruošimo ciklas.

APIE DISTILIUOTĄ VANDENĮ

Distiliuotas vanduo - gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, nes šio proceso metu metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų.

Ar kada nors ragavote visiškai gryno vandens? Vandenyje iš čiaupo yra teršalų. Net buteliuose ir išfiltruotame vandenyje yra priemaišų. Ir problema yra ta, kad jei jūs prieš gėrimą vandens nefiltruojate, filtru tampa jūsų organizmas. Vienintelis garantuotas būdas gauti absoliučiai švarų vandenį yra distiliavimas. Distiliuotas vanduo yra 99,8% grynas. Naudodami distiliuotą vandenį, naudojate vandenį, kuris yra švaresnis, nei bet kuris kitas vanduo buteliuose ar vandentiekyje ir švaresnis, nei apdorotas bet kuriuo kitu filtravimo ar valymo būdu. 

KUO JIS SKIRIASI NUO VANDENS IŠ BUTELIŲ?

Jūs būsite nustebinti, kiek teršalų yra vandenyje iš butelių, ir dar jis yra brangus. Išpilstytas vanduo dažnai yra brangesnis nei benzinas.

VANDENS DISTILIAVIMAS LYGINANT SU KITAIS VANDENS VALYMO BŪDAIS?

Dvi kitos labiausiai paplitusios filtravimo formos yra aktyvuotos anglies filtrai ir atvirkštinis osmosas. Iš jų - atvirkštinio osmoso technologija yra pažangesnė. Mūsų bandymai rodo, kad distiliavimas yra efektyvesnis nei filtravimas anglies filtrais ar atvirkštinis osmosas. 

AKTYVUOTOS ANGLIES FILTRAI (PAKETAI)

Ar privaloma naudoti anglies filtrus? Medžio anglis filtruoja lakiuosius organinius junginius (LOJ), tokius kaip pesticidai ir tirpikliai. Anglinis filtravimas pašalina šias chemines medžiagas ir gerina vandens skonį.

Aktyvuotos medžio anglies komponentai: natūralus kokoso lukštas.

Funkcijos: pašalina kvapus ir gerina skonį.

Galiojimo laikas: Aktyvuotos anglies paketą reikia keisti kas 25 dienas. Jei distiliuotas vanduo yra keisto skonio arba kvapo, nedelsdami pakeiskite aktyvuotos anglies paketą.

Vanduo bus skanesnis, jei vienu metu naudosite 2 maišelius.

Nedėkite nenaudotų, neišnaudotų arba šiuo metu naudojamų aktyvuotos anglies paketų į šaldytuvą, nes ten jie gali absorbuoti kvapus ir dėl to suteikti blogą skonį vandeniui.

Nauji aktyvuotos anglies paketai gali išskirti nedidelį juodų miltelių kiekį, kuris yra visiškai nekenksmingas žmogaus organizmui. Tai tiesiog miltelinė medžio anglis, ją naudoti yra saugu.

Sandariai uždaryti aktyvuotos anglies paketai turi būti laikomi vėsioje vietoje.

Pirkdami naują distiliatorių, įpakavime rasite pakuotę iš 2 aktyvuotos anglies paketus, arba galima įsigyti 12 PAKETŲ PAKUOTĘ ATSKIRAI.

DISTILIATORIAUS VALYMAS

Kad distiliatoriaus kaitinimo sistema veiktų tinkamai, rekomenduojama virinimo talpą kartą per mėnesį (arba dažniau, priklausomai nuo naudojimo dažnumo) valyti nuo kalkių ir kitų apnašų. Valymui naudojami rūgšties (dažniausia - citrinų) pagrindu pagaminti valikliai.

Įsigyjant distiliatorių viena valiklio pakuotė yra komplekte, jai pasibaigus - valiklių galima įsigyti pas mus.

304 IR 316 NERŪDIJANČIO PLIENO SKIRTUMAI

Nerūdijantys plienai skirstomi į tris grupes – austenitinius, feritinius ir martensitinius, atsižvelgiant į lydinyje esantį anglies ir priedų kiekį, bei fizines lydinių savybes. Austenitas – tankiausia plieno struktūra. Austenitinis plienas yra dažniausiai sutinkamas ir naudojamas.

Renkantis nerūdijantį plieną, kuris turi atlaikyti korozinius veiksnius, paprastai naudojamas austenitinis nerūdijantis plienas. Turėdamas puikias mechanines savybes ir didelį nikelio ir chromo kiekį, jis yra labai atsparus korozijai. Dvi iš dažniau naudojamų austenitinio nerūdijančio plieno klasių yra 304 ir 316 klasė.

Skirtumai tarp 304 ir 3016 nerūdijančio plieno nėra matomi akimi. Nėra matomo skirtumo tarp dviejų identiškų lakštinio metalo gabalų,

304 klasės nerūdijantis plienas - dažniausiai pasitaikanti austenitinio nerūdijančio plieno rūšis. Jame yra didelis nikelio kiekis (paprastai nuo 8 iki 10,5 % masės), o chromo kiekis - maždaug 18–20% masės. Kiti pagrindiniai lydinio elementai yra manganas, silicis ir anglis. Likusi cheminės sudėties dalis yra geležis. 

316 nerūdijantis plienas - panašiai kaip ir 304 klasėje, nerūdijančiame pliene 316 yra daug chromo ir nikelio, taip pat yra silicio, mangano ir anglies, didelę kompozicijos dalį sudaro geležis.

Didžiausias skirtumas tarp 304 ir 316 nerūdijančio plieno yra cheminė sudėtis, kadangi 316 yra molibdeno. Paprastai nuo 2 iki 3 procentų masės, palyginti tik su pėdsakais, esančiais 304. Didesnis molibdeno kiekis lemia 316 atsparumą korozijai.

 • 304 nerūdijantis plienas yra puikiai formuojamas, dėl didesnio 316 klasės pliene esančio molibdeno kiekio, 316 klasės plienas gali būti sunkiau formuojamas.
 • 304 klasė paprastai yra pigesnė nei 316 klasė.

Štai keletas atvejų, kai geriau rinktis 316 nerūdijantį plieną:

 • Aplinkoje daug korozinių elementų.
 • Daiktas bus laikomas po vandeniu arba nuolat veikiamas vandens.
 • Tais atvejais, kai reikalingas didesnis stiprumas ir kietumas.

KĄ SVEIKATOS SPECIALISTAI GALVOJA APIE DISTILIUOTO VANDENS NAUDĄ

"Net vandentiekio vanduo visada turi įvairių kenksmingų priemaišų, tokių kaip chloras, asbestas, pesticidai, fluoridas, varis, gyvsidabris ir švinas. Geriausias būdas juos pašalinti yra distiliavimas" –Dr. David Kennedy".

"Vienintelės naudingos mineralinės medžiagos yra organiniai mineralai, visi kiti mineralai yra svetimos medžiagos organizmui ir turi būti pašalinti. Distiliuotas vanduo yra vienintelis vanduo, kuris gali būti vartojamas, nekenkiant organizmui". - Dr Allen Banik

"Organizmo mineralinių medžiagų poreikis patenkinamas su maistu, o ne geriant vandenį". Amerikos medicinos asociacija

"Didžiausią žalą, neorganiniai mineralai daro mažoms arterijoms ir kitoms kraujagyslėms. Kraujagyslių pažeidimas prasideda tą dieną, kai pradedate vartoti neorganinius chemikalus ir mineralus iš vandens čiaupo ". Dr. Paul Bragg.

Galia : 750 vatų
Svoris : 6,4 kg
Spalva : Sidabrinė-Juoda
Indo talpa : 4 litrai
Indo medžiaga : Stiklas
Įtampa : 220 V

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems