×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Dažnai užduodami klausimai

Kaip distiliatorius valo vandenį?

Virimo rezervuaras užpildomas užterštu arba vandentiekio vandeniu, užfiksuojamas tam skirtoje vietoje ir vienu mygtuko paspaudimu pradedamas distiliavimo procesas. Virimo metu vanduo virsta garais ir patenka į nerūdijančio plieno kondensatoriaus vamzdelius, kur yra aušinami ir garai vėl virsta skysčiu. Šio proceso metu kietosios dalelės lieka virimo rezervuare, o grynas vanduo pereina per aktyvuotos kokoso anglies filtrus ir susirenka stiklinėje talpoje. Vanduo gali būti naudojamas iš karto arba stiklinis indas gali būti laikomas šaldytuve, kad atvėstų.

Ar vanduo liečiasi su plastiku?

Ne, iš 304  klasės nerūdijančio plieno virimo rezervuaro, vanduo keliauja per nerūdijančio plieno vamzdelius ir aktyvuotos kokoso anglies filtrus, prieš patekdamas į surinkimo talpą, pagamintą iš laboratorinio stiklo, kuris yra atsparus temperatūros pokyčiams.

Ar šis įrenginys pašalins fluoridą?

Taip, vandens distiliavimas yra vienas iš efektyviausių būdų, leidžiančių pašalinti fluorą iš vandentiekio vandens. Manoma, kad 99-100% cheminių medžiagų, tokių kaip fluoridas, chloras, švinas, arsenas, sunkieji metalai ir bakterijos, šalinimas distiliavimo būdu yra efektyvus ir paprastas.

 

Garantija ir grąžinimas

Kada galiu reikalauti garantijos? 

Jei jūsų distiliatorius nustoja veikti dėl nekokybiškų dalių arba gamybos broko – taikoma 1 metų garantija, galite jį nusiųsti į mūsų biurą: UAB H2Oras, P. Višinskio g. 102, Kaunas.

Ar galiu grąžinti distiliatorių?

Taip, mes siūlome 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei dėl kokios nors priežasties nesate patenkintas savo pirkiniu, galite grąžinti įrenginį, atgaunant už jį sumokėtus pinigus (išskyrus pristatymo išlaidas).

Naudojimas ir priežiūra

Kokią funkciją atlieka anglies filtras? ir kaip dažnai jį reikia keisti?

Anglies filtras pagamintas iš aktyvuotos kokoso anglies, kuri efektyviai pašalina kenksmingus LOJ (lakiuosius organinius junginius). Dažniausia sutinkamas LOJ yra chloras, kuris naudojamas miesto vandens kokybei gerinti. Rekomenduojame filtrą keisti maždaug kartą per mėnesį, atsižvelgiant į naudojimo dažnumą.

Ar naudojamos medžiagos yra saugios ir be BPA?

Taip. Mūsų vandens surinkimo indas pagamintas iš aukštos kokybės borosilikatinio stiklo, tokio pat kaip ir virtuvės reikmenys "Pyrex". Virinimo rezervuaro vidus yra pagamintas iš 304 klasės, saugaus liestis su maisto produktais nerūdijančio plieno, įskaitant rezervuaro dangčio apačią. Kondensatoriaus vamzdis, per kurį praeina garai, pagamintas iš 304 klasės, saugaus liestis su maisto produktais, nerūdijančio plieno. Kai skystis pasiekia galutinį tašką, jis kontaktuoja su aktyviosios kokoso anglies filtru, esančiu nerūdijančio plieno konteineryje. Kai vanduo pereina per filtrą, jis surenkamas stikliniame inde.

Kaip valyti virimo rezervuaro vidų? 

Rezervuaras yra iš nerūdijančio plieno, kurį, po kiekvieno virimo ciklo galima lengvai nuplauti, po to švelniai nušluostyti neabrazyviniu audiniu arba kempine. Po keleto savaičių naudojimo, atsiras kalkių ir nuosėdų sluoksnis, tai gali šiek tiek įtakoti gaminamo vandens kokybę. Rekomenduojame naudoti aplinkai nekenksmingas, citrinų rūgšties pagrindu pagamintas priemones kas keletą savaičių, pilnam nuosėdų išvalymui.


popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems