×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88455; 8 698 48348El. p. info@distiliatorius.lt

Distiliatorių parduotuvė

UAB DREMA

Adresas:  Kaunas,  Savanorių pr. 175, antras aukštas

Įmonės kodas: 135548616
PVM kodas: LT355486113

tel.  8 616 88455; 698 48348

info@distiliatorius.lt

A/s LT323500010003761602 PAYSERA.LT

Dėkojame, kad apsilankėte parduotuvėje distiliatorius.lt. Tai yra viena iš UAB DREMA e-parduotuvių.

UAB DREMA – bendrovė, sukaupusi ilgalaikę ir įvairiapusę prekybinę patirtį, pastaraisiais metais išskyrusi pagrindines dvi veiklos sritis, viena kurių – prekyba sveikos gyvensenos, laisvalaikio ir sporto prekėmis.

Mūsų komanda – tai žmonės gyvenantys labai intensyvų gyvenimą ir pasisakantys už sveiką mitybą ir sportišką gyvenimo būdą. Mūsų komandos siekiamybė – gražus ir sveikas žmogus. Taigi visos siūlomos prekės, pradedant sporto inventoriumi ir baigiant maisto papildais, yra ne tik saugūs (tiekiami rinkai turint visus reikalingus leidimus ir pažymėjimus), bet ir pačių išbandyti, kasdien naudojami, o asortimentas suformuotas remiantis asmenine patirtimi.

Savo veikloje esame skaidrūs, ištikimi vertybėms, laikomės aukštų etikos standartų, skiriame maksimalų dėmesį klientų poreikių išsiaiškinimui ir teisingų sprendimų priėmimui.

Šiuo metu rinkoje prekių pasiūla yra milžiniška, todėl vartotojui pasirinkti nėra lengva.

Mūsų tikslas – tiekti vartotojams, tik saugias, kokybiškas ir patikimas prekes bei išsamią informaciją apie jas. Mūsų siūlomi maisto papildai – aukštos kokybės, saugūs ir veiksmingi, virtuvės įranga – labai naši, patikimai veikianti ir teigiamai vartotojų įvertinta, sporto ir laisvalaikio prekės – geros kokybės, tiekiamos iš patikimų gamintojų.

Daug dėmesio skiriame elektroninei prekybai. Tuo siekiame, kad informacija apie prekes būtų lengvai pasiekiama klientui, būtų galima išsamiai susipažinti su jų aprašymais, palyginti su kitomis rinkoje esančiomis prekėmis (ne tik kokybės, bet ir kainos atžvilgiu), išsinagrinėti ir pasirinkti tinkamą ir reikalingą prekę.

Esame įkūrę sporto įranga prekiaujančias e-parduotuves šioms sporto šakoms: skvošui (www.shop.skvosas.lt), paplūdimio tenisui (www.papludimio-tenisas.lt), kuriame parduotuves dviračių sportui (www.likebike.lt) ir dar turime suplanavę keletą projektų ateičiai.

Taip pat siūlome ergonomiškas žaidimų ir biuro kėdes (www.zaidimukedes.lt).

Susižavėję vokiškais-šveicariškais maisto papildais, pasiūlėme rinkai gamintojo GeoVitalis e.K maisto papildus VIVANUTRIA, kurių asortimente aukštos kokybės spirulina, chlorella, kviečių ir miežių želmenys, acai ir goji uogos bei ktos (www.viva24.lt).  Šie produktai visiškai natūralūs, juose nerasite dirbtinių dažiklių, skonių ir kvapų, cheminių priedų ir sintetinių konservantų. Galima rinktis ir BIO klasės papildus. 

www.blend.lt parduotuvė siūlanti sveiko maisto gamybos sprendimus žmonėms, vedantiems sveiką gyvenimo būdą ir tiems, kas ieško aukštos kokybės, nepriekaištingai veikiančios virtuvės įrangos. Mūsų siūlomi trintuvai ir sulčiaspaudės – tai technologiškai pažangūs, elegantiško dizaino ir patentuotų technologijų prietasai, kuriuos naudodami pagaminsite aukštos maistinės vertės produktus.

Pirkti mūsų parduotuvėse saugu, visos e-parduotuvės, kurioms patikite savo asmens duomenis apsaugotos SSL sertifikatais, kurie naudojami saugiam duomenų perdavimui tarp serverio ir naršyklės.

Dalis mūsų projektų neapsiriboja prekyba, skiriamas dėmesys ir įvairių sportinių veiklų populiarinimui Lietuvoje, buriant sporto entuziastus, informuojant juos apie naujienas, įvykius ir būsimus renginius.

E-parduotuvė shop.skvosas.lt, susieta su informaciniu tinklapiu skvosas.lt – prisidėdami prie didesnio skvošo inventoriaus, aprangos bei kitų prekių pasiūlos, sukūrėme ir keletą funkcijų apjungiančią sistemą, kurią sudaro: informacija apie skvošo žaidimą, jo ypatybes bei naujienos. 

Paplūdimio tenisas, naujas pomėgis, kuris mūsų šalyje dar tik atranda savo entuziastus ir yra vertas būti populiarinamas, todėl netolimoje ateityje ketiname sukurti analogišką skvošui platformą, suburti bendraminčius, ne tik profesionalius žaidėjus ir pasiūlyti Lietuvos rinkai kokybiškas paplūdimio tenisui skirtas prekes, kurias pamėgo ir įvertino kitų šalių sporto entuziastai bei profesionalai. Šiuo metu kuriame informacinį tinklapį www.beachtennis.lt.


popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems