×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Indai distiliatoriams, gertuvės, buteliai gėrimams

ANGLIES FILTRAS DISTILIATORIUI MEGAHOME (12 vnt.)

24,20 € (su PVM)

AKTYVUOTOS ANGLIES FILTRAI (PAKETAI)

Aktyvuotos medžio anglies filtrų užpildas: natūralus kokoso lukštas.

Funkcijos: pašalina kvapus ir gerina skonį.

Dėžutėje 12 vnt. Parduodama dėžutėmis po 12 vnt.

Dėžutės užtenka maždaug 18 mėnesių.

  • MegaHome-12
  • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

GALIOJIMO LAIKAS

Aktyvuotos anglies paketą reikia keisti kas 25 dienas. Jei distiliuotas vanduo yra keisto skonio arba kvapo, nedelsdami pakeiskite aktyvuotos anglies paketą.

Vanduo bus skanesnis, jei vienu metu naudosite 2 maišelius.

Nedėkite nenaudotų, neišnaudotų arba šiuo metu naudojamų aktyvuotos anglies paketų į šaldytuvą, nes ten jie gali absorbuoti kvapus ir dėl to suteikti blogą skonį vandeniui.

Nauji aktyvuotos anglies paketai gali išskirti nedidelį juodų miltelių kiekį, kuris yra visiškai nekenksmingas žmogaus organizmui. Tai tiesiog miltelinė medžio anglis, ją naudoti yra saugu.

Sandariai uždaryti aktyvuotos anglies paketai turi būti laikomi vėsioje vietoje.

KAIP TAI VEIKIA IR AR JUMS TO REIKIA?

Aktyvintos anglies filtrą sudaro nedideli granulių pavidalo anglies gabalėliai. Tik vienas gramas aktyvintos anglies paviršiaus sudaro 500–3000 m2. 4 gramai atitinka futbolo aikštę. Toks paviršiaus plotas, leidžia filtrams labai efektyviai absorbuoti teršalus ir kitas medžiagas.

Aktyvintos anglies filtrų galimybės šalinti teršalus yra skirtingos, jie gali pašalinti nuo maždaug 50 iki 0,5 mikrono dydžio teršalus.

Kai vanduo teka per anglies filtrus, cheminės medžiagos prilimpa prie anglies, todėl gaunamas grynesnis vanduo. Efektyvumas priklauso nuo vandens srauto ir temperatūros. 

KĄ PAŠALINA AKTYVUOTOS ANGLIES FILTRAI?

Aktyvuota anglis pašalina iš vandens teršalus, kvapą ir blogą skonį.

Aktyvi anglis labai veiksmingai pašalina ne mažiau kaip 81 cheminę medžiagą. Iš tiesų tai ir daug daugiau, tačiau 81 - tai cheminės medžiagos, kurios buvo kruopščiai išbandytos.

Aplinkos apsaugos agentūra Jungtinėse Amerikos Valstijose teigia, kad aktyvi anglis yra vienintelis filtras, rekomenduojamas šalinti visus 32 nustatytus organinius teršalus, įskaitant šalutinius chloro produktus. Tas pats pasakytina apie 14 pesticidų ir 12 herbicidų. 

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems