×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Vandens kokybės matuokliai. PH matuokliai.

Adwa AD31 atsparus vandeniui kišeninis laidumo / druskingumo – temperatūros matuoklis su keičiamu elektrodu

59,00 € (su PVM)

AD31 yra vandeniui atsparūs laidumo, TDS ir temperatūros matuokliai. Matuoklių korpusas yra visiskai sandarus ir atsparus drėgmei. Atliekant visus laidumo ir TDS matavimus automatiškai kompensuojami temperatūros pokyčiai (ATC), su β nustatymu, temperatūra gali būti matuojama oC arba oF. Prietaisai kalibruojami viename taške. Tikslūs užfiksuoti matavimo rezultatai yra parodomi  2 eilučių LCD ekrane.  Matuokliuose taip pat rodomas baterijos simbolis, kuris praneša naudotojui, kai bateriją reikia pakeisti nauja.

GARANTIJA:12 mėnesių

KILMĖS ŠALIS: Rumunija

  • AD31
  • Yra sandėlyje

Matavimo ribos
-2,00 to 16,00

Lengvai keičiamas elektrodas supaprastina prietaiso priežiūrą. Temperatūros jutiklis greitai ir tiksliai atlieka temperatūros matavimus ir kompensavimą.

 

AD31

Matavimo ribos:

EC

TDS

Temperatūros

 

0 iki 3999 µS/cm

0 iki 2000 ppm

0.0 iki +60.0 oC

Padalos vertė:

EC

TDS

Temperatūros

 

 1 µS/cm

 1 ppm

0,1 oC

Tikslumas:

EC/TDS

Temperatūros

 

± 2 f.s.

± 0,5 oC

Kalibravimas

Automatinis, 1 taške (1413  µS, 1382 ppm arba 1500 ppm)

TDS daugiklis nustatomas nuo 0.45 iki 1.00

Temperatūros kompensavimas

Automatinis, nuo 0 iki +60 oC su β nustatymu nuo 0.0 iki 2.4%/oC

Leidžiama darbinė aplinkos temperatūra

Nuo – 5 iki + 50 oC

Santykinis oro drėgnumas iki 100 %

Baterijos

4 vnt ,1.5V (komplekte)

Baterijos veikimo laikas

~ 100 darbo valandų

Automatinis išsijungimas

Po 8 minučių neveikimo

Prietaiso dydis

175.5 x 39 x 23 mm

Prietaiso svoris

100 g

Standartinį komplektą sudaro: EC/TDS matavimo prietaisas dėžutėje, apsauginis kamštis elektrodui, 4 x 1,5V baterijos, vartotojo instrukcija lietuvių kalba

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems