×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Distiliatorių parduotuvė

Įvairūs priedai | DISTILIATORIUS.LT

4 litrų polikarbonato vandens surinkimo indas distiliatoriui

20,00 € (su PVM)

4 litrų polikarbonato vandens surinkimo ąsotis (be BPA)

Idealus papildomas indas distiliatoriui, pasigaminti 4 litrus distiliuoto vandens, kai kitas surinkimo indas užimtas ir naudojamas vandeniui aušinti ir patiekti.

  • JUG-PC
  • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems