×
teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Prekių naudojimo instrukcijas rasite svetainėje 91.lt

Megahome distiliatoriai | DISTILIATORIUS.LT

316 MEGAHOME DISTILIATORIUS (baltas/baltas/stiklinis indas)

310,00 € (su PVM)

DIDELIO NAŠUMO MEGAHOME NERŪDIJANČIO PLIENO VANDENS DISTILIATORIUS SU STIKLINE TALPA

Šiai dienai pati populiariausia distiliavimo sistema pasaulyje.

KORPUSAS: nerūdijantis plienas.

KOMPLEKTACIJA:

ANGLIES FILTRAS DISTILIATORIUI MEGA HOME

Kalkių nuosėdų valiklis 250g.

STIKLINIS INDAS DISTILIATORIUI MEGA-HOME

Pakuotėje yra viskas, ko reikia distiliavimui pirmus šešis mėnesius:

vandens distiliatorius
maitinimo laidas
4 ltr stiklinė vandens surinkimo talpa
250 g nuosėdų valiklio
6 aktyviosios anglies filtrai

GARANTIJA:

24 mėnesiai asmeniniam naudojimui
12 mėnesių komerciniam naudojimui

GAMINTOJAS: Taiwan

Gerbiami pirkėjai, įsigiję šį gaminį - stiklinis indas tikrai yra pakuotėje. 
Naudojimo instrukciją rasite žemiau (puslapio apačioje).

  • MH-TWS-316-WH-WH-GP
  • Yra sandėlyje
Šią prekę galima įsigyti sumokant grynaisiais pinigais kurjeriui, pristatymo metu

KAIP VEIKIA MEGAHOME DELUXE?

Vandens distiliatorius vandenį pirmiausia užvirina. Taip sunaikinami virusai ir bakterijos, atskiriami teršalai. Vandens garai patenka į vamzdyną, kuris pagamintas iš nerūdijančio plieno, ten yra atšaldomas ir vėl virsta vandeniu. Taip susidaro grynas vanduo. Tada šis vanduo pereina per aktyvintos anglies filtrą ir tokiu būdu galiausiai pašalinami bet kokie priemaišų pėdsakai.

KUO SKIRIASI MEGAHOME 304 IR 316

Dauguma vandens distiliatorių yra pagaminti iš 304 klasės nerūdijančio plieno, kuris yra įprastos komercinės klasės nerūdijantis plienas. Megahome 316 Deluxe yra vienintelis distiliatorius pagamintas iš 316 klasės nerūdijančio plieno.

316 nerūdijantis plienas yra aukštesnės kokybės nei standartinė 304 klasė. Su 316 nerūdijančio plieno distiliatoriumi galite distiliuoti jūros vandenį. Informaciją apie 304 ir 316 nerūdijančio plieno skirtumus  rasite žemiau.

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

Našumas: 16 litrų per dieną
Dydis: 20 cm plotis ir 36 cm aukštis
Maitinimo šaltinis: 230-240v AC
Energijos suvartojimas 580W (iš viso)
Šildytuvas: 565W / Vėsinimo ventiliatorius 15W
Svoris: 3.5kg (7.7lbs)
Talpa: 4 ltr per 5-6 valandas

NEĮTIKĖTINAI PAPRASTA NAUDOTI

Vandens distiliatorius gamina 4 litrus absoliučiai gryno vandens per 5-6 valandas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti, įjungti ir paleisti. Vanduo laša į stiklinį indą, kuris gali būti laikomas šaldytuve. Automatiškai išsijungia - nereikia jaudintis dėl perkaitimo.

APIE DISTILIUOTĄ VANDENĮ

Distiliuotas vanduo - gryniausias, nes jame nėra jokių priedų ir priemaišų. Distiliavimas yra praktiškiausias iš vandens gryninimo metodų, nes šio proceso metu metu patikimai pašalinamos visų tipų priemaišos. Distiliuotą vandenį labai vertino sveikatos adeptas Polis Bregas – dėl to, kad jame nėra druskų.

Ar kada nors ragavote visiškai gryno vandens? Vandenyje iš čiaupo yra teršalų. Net buteliuose ir išfiltruotame vandenyje yra priemaišų. Ir problema yra ta, kad jei jūs prieš gėrimą vandens nefiltruojate, filtru tampa jūsų organizmas. Vienintelis garantuotas būdas gauti absoliučiai švarų vandenį yra distiliavimas. Distiliuotas vanduo yra 99,8% grynas. Naudodami distiliuotą vandenį, naudojate vandenį, kuris yra švaresnis, nei bet kuris kitas vanduo buteliuose ar vandentiekyje ir švaresnis, nei apdorotas bet kuriuo kitu filtravimo ar valymo būdu. 

KUO JIS SKIRIASI NUO VANDENS IŠ BUTELIŲ?

Jūs būsite nustebinti, kiek teršalų yra vandenyje iš butelių, ir dar jis yra brangus. Išpilstytas vanduo dažnai yra brangesnis nei benzinas.

VANDENS DISTILIAVIMAS LYGINANT SU KITAIS VANDENS VALYMO BŪDAIS?

Dvi kitos labiausiai paplitusios filtravimo formos yra aktyvuotos anglies filtrai ir atvirkštinis osmosas. Iš jų - atvirkštinio osmoso technologija yra pažangesnė. Mūsų bandymai rodo, kad distiliavimas yra efektyvesnis nei filtravimas anglies filtrais ar atvirkštinis osmosas. 

AKTYVUOTOS ANGLIES FILTRAI (PAKETAI)

Ar privaloma naudoti anglies filtrus? Medžio anglis filtruoja lakiuosius organinius junginius (LOJ), tokius kaip pesticidai ir tirpikliai. Anglinis filtravimas pašalina šias chemines medžiagas ir gerina vandens skonį.

Aktyvuotos medžio anglies komponentai: natūralus kokoso lukštas.

Funkcijos: pašalina kvapus ir gerina skonį.

Galiojimo laikas: Aktyvuotos anglies paketą reikia keisti kas 25 dienas. Jei distiliuotas vanduo yra keisto skonio arba kvapo, nedelsdami pakeiskite aktyvuotos anglies paketą.

Vanduo bus skanesnis, jei vienu metu naudosite 2 maišelius.

Nedėkite nenaudotų, neišnaudotų arba šiuo metu naudojamų aktyvuotos anglies paketų į šaldytuvą, nes ten jie gali absorbuoti kvapus ir dėl to suteikti blogą skonį vandeniui.

Nauji aktyvuotos anglies paketai gali išskirti nedidelį juodų miltelių kiekį, kuris yra visiškai nekenksmingas žmogaus organizmui. Tai tiesiog miltelinė medžio anglis, ją naudoti yra saugu.

Sandariai uždaryti aktyvuotos anglies paketai turi būti laikomi vėsioje vietoje.

Pirkdami naują distiliatorių, įpakavime rasite pakuotę iš 6 aktyvuotos anglies paketų, arba galima įsigyti 12 PAKETŲ PAKUOTĘ ATSKIRAI.

DISTILIATORIAUS VALYMAS

Kad distiliatoriaus kaitinimo sistema veiktų tinkamai, rekomenduojama virinimo talpą kartą per mėnesį (arba dažniau, priklausomai nuo naudojimo dažnumo) valyti nuo kalkių ir kitų apnašų. Valymui naudojami rūgšties (dažniausia - citrinų) pagrindu pagaminti valikliai.

Įsigyjant distiliatorių viena valiklio pakuotė yra komplekte, jai pasibaigus - valiklių galima įsigyti pas mus.

304 IR 316 NERŪDIJANČIO PLIENO SKIRTUMAI

Nerūdijantys plienai skirstomi į tris grupes – austenitinius, feritinius ir martensitinius, atsižvelgiant į lydinyje esantį anglies ir priedų kiekį, bei fizines lydinių savybes. Austenitas – tankiausia plieno struktūra. Austenitinis plienas yra dažniausiai sutinkamas ir naudojamas.

Renkantis nerūdijantį plieną, kuris turi atlaikyti korozinius veiksnius, paprastai naudojamas austenitinis nerūdijantis plienas. Turėdamas puikias mechanines savybes ir didelį nikelio ir chromo kiekį, jis yra labai atsparus korozijai. Dvi iš dažniau naudojamų austenitinio nerūdijančio plieno klasių yra 304 ir 316 klasė.

Skirtumai tarp 304 ir 3016 nerūdijančio plieno nėra matomi akimi. Nėra matomo skirtumo tarp dviejų identiškų lakštinio metalo gabalų,

304 klasės nerūdijantis plienas - dažniausiai pasitaikanti austenitinio nerūdijančio plieno rūšis. Jame yra didelis nikelio kiekis (paprastai nuo 8 iki 10,5 % masės), o chromo kiekis - maždaug 18–20% masės. Kiti pagrindiniai lydinio elementai yra manganas, silicis ir anglis. Likusi cheminės sudėties dalis yra geležis. 

316 nerūdijantis plienas - panašiai kaip ir 304 klasėje, nerūdijančiame pliene 316 yra daug chromo ir nikelio, taip pat yra silicio, mangano ir anglies, didelę kompozicijos dalį sudaro geležis.

Didžiausias skirtumas tarp 304 ir 316 nerūdijančio plieno yra cheminė sudėtis, kadangi 316 yra molibdeno. Paprastai nuo 2 iki 3 procentų masės, palyginti tik su pėdsakais, esančiais 304. Didesnis molibdeno kiekis lemia 316 atsparumą korozijai.

  • 304 nerūdijantis plienas yra puikiai formuojamas, dėl didesnio 316 klasės pliene esančio molibdeno kiekio, 316 klasės plienas gali būti sunkiau formuojamas.
  • 304 klasė paprastai yra pigesnė nei 316 klasė.

Štai keletas atvejų, kai geriau rinktis 316 nerūdijantį plieną:

  • Aplinkoje daug korozinių elementų.
  • Daiktas bus laikomas po vandeniu arba nuolat veikiamas vandens.
  • Tais atvejais, kai reikalingas didesnis stiprumas ir kietumas.

KOKIE YRA SKIRTUMAI TARP 304 IR 316 NERŪDIJANČIO PLIENO MAGNETINIŲ SAVYBIŲ?

Magnetinis ir nemagnetinis nerūdijantis plienas

Nerūdijančio plieno magnetinės savybės labai priklauso nuo lydinio elementų. Bazinis nerūdijantis plienas yra magnetinis, dėl jame esančio chromo. Dėl nerūdijančio plieno sudėtyje esančio nikelio – nerūdijantis plienas tampa teoriškai nemagnetiniu. 

304 nerūdijančio plieno sudėtyje yra chromo (min. 18%) ir nikelio (min. 8%). Tai yra austenitinis plienas ir tik šiek tiek reaguoja į magnetinius laukus. Jame taip pat yra mažesni kiekiai kitų elementų.

316 nerūdijantis plienas yra molibdeno plieno lydinys Tai, kad jis taip pat silpnai reaguoja į magnetinius laukus, reiškia, kad jis gali būti naudojamas tose srityse, kur reikalingas nemagnetinis metalas. Jo sudėtyje taip pat yra kitų elementų.

KĄ SVEIKATOS SPECIALISTAI GALVOJA APIE DISTILIUOTO VANDENS NAUDĄ

"Net vandentiekio vanduo visada turi įvairių kenksmingų priemaišų, tokių kaip chloras, asbestas, pesticidai, fluoridas, varis, gyvsidabris ir švinas. Geriausias būdas juos pašalinti yra distiliavimas" –Dr. David Kennedy".

"Vienintelės naudingos mineralinės medžiagos yra organiniai mineralai, visi kiti mineralai yra svetimos medžiagos organizmui ir turi būti pašalinti. Distiliuotas vanduo yra vienintelis vanduo, kuris gali būti vartojamas, nekenkiant organizmui". - Dr Allen Banik

"Organizmo mineralinių medžiagų poreikis patenkinamas su maistu, o ne geriant vandenį". Amerikos medicinos asociacija

"Didžiausią žalą, neorganiniai mineralai daro mažoms arterijoms ir kitoms kraujagyslėms. Kraujagyslių pažeidimas prasideda tą dieną, kai pradedate vartoti neorganinius chemikalus ir mineralus iš vandens čiaupo ". Dr. Paul Bragg.

KOKIA DISTILIAVIMO PROCESO TRUKMĖ

Priklausomai nuo tiekiamo vandens temperatūros, distiliavimo procesas gali trukti ne vienodą laiką. Jei vanduo yra labai šaltas, procesas gali užtrukti net 30% ilgiau, nei esant įprastai kambario temperatūrai. Pavyzdžiui, jei vandens temperatūra yra 22 laipsniai (kambario temperatūra), prietaisui išdistiliuoti  visą vandens kiekį vidutiniškai reikia 4,5 - 5 valandų. Jei temperatūra yra apie 8 laipsnius, tai užtruks apie 5,5 - 6 valandas ir pan.

Jeigu vandens rezervuaras užpildomas virš maksimalaus užpildymo ribos, prietaisas turi išgarinti daugiau vandens nei įprastai, todėl procesas trunka ilgiau.

KOKIOS YRA ELEKTROS ENERGIJOS SĄNAUDOS IR KAINA

Kaip paskaičiuoti, kiek kainuoja 4 litrų vandens distiliavimas

Distiliatorius naudoja 580 W elektros energijos per valandą

Jei distiliavimo procesas trunka 6 val. skaičiuojame

580 W x 6 h = ~3.5 kWh

Imame vienos kilovatvalandės kainą standartiniam vartotojui, neatsižvelgdami į dieninius, naktinius ir savaitgalio ar pan. tarifus (tie kurie moka kitokią kainą, gali prisitaikyti savo tarifą)

1 kWh kaina = 0.13 EUR

3.5 x 0.13 = ~ 0.46 EUR

Taigi paskaičiavome 4 litrų distiliuoto vandens kainą, kai distiliavimo procesas trunka 6 val. Atitinkamai galite pasiskaičiuoti individualaus proceso kaštus.

Galia : 580 vatų
Svoris : 3.5 kg
Spalva : Balta
Indo talpa : 4 litrai
Indo medžiaga : Stiklas
Įtampa : 220 - 240 v

Papildomai rekomenduojama įsigyti

Atsisiųsti

Panašios prekės

popup Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems